DÁRKOVÝ BALÍČEK

Nové Dárkový balíček pro radost Zobrazit větší


DÁRKOVÝ BALÍČEK

Potěš kamarádku úžasným dárečkem v luxusním balení. Nebo udělej radost sama sobě. Za tvrdou dřinu ve fitku i doma si přeci zasloužíš odměnu!

Více informací

Dostupnost: Skladem (odesíláme ihned)Dostupnosť: Skladom (odosielame ihneď)

Cena:
1 290 Kč

Navoněný balíček Ladylab je napěchovaný růžovými pomocníčky a úžasnými dárečky.
A co že jsme do něj vlastně zabalili?

CARNITIN patří mezi naše nejoblíbenější doplňky. Ovlivňuje metabolismus tuků a jejich následné odbourávání, snižuje hladinu LDL cholesterolu a redukuje stres. Je navíc účinným pomocníkem v boji se syndromem chronické únavy a oslabenou imunitou, takže budeš lépe chráněná proti nemocem.

Naše novinka SWEET SLEEP ti pomůže ke sladkému spánku a odbourá tak stres, kterého je kolem nás tolik. Unikátní kombinace bylin v čele s kozlíkem lékařským a meduňkou podporuje zdravý spánek, a tvé tělo tak získá dostatek prostoru k načerpání energie do dalšího dne.

Konečně je tu i něco pro opravdové mlsalky! Hříšně dobré arašídové máslo SNICKERS LOVER je skvělou náhražkou kalorických sladkostí. Pravé arašídové máslo s úžasnými sójovými křupínkami si holky zamilovaly už od první chvíle. Dopřej si něco taky opravdu dobrého a zdravého!

Nádherný a elegantní růžovoučký Ladylab SHAKER se ti bude hodit. S praktickým zásobníkem na protein nebo BCAA ho s sebou můžeš nosit do posilovny i na výlety.

Šikovný PILL BOX Ladylab na růžové tabletky je skvělý nejen na cestování, ale třeba i do práce. Snadno ho vměstnáš do kabelky, a přitom se do něj vejde dost růžových pomocníčků, takže zásoby vydrží.

Udělej si radost balíčkem naplněným úžasnými dárečky!

Složení jednotlivých produktů a pokyny k jejich užívání najdete na konkrétních stránkách produktů.

Hodnocení zákaznicHodnotenie zákazníčok

Heureka
Průměrné hodnocení Priemerné hodnotenie
1x

Napsat svou recenzi!

30.11.2018

Moc potěšil :)

Holky moje, jste skvělé! Balíček dorazil, krásný, provoněný, se vzkazem a drobnými pozornostmi! Moc děkuju! Všechny zdravím a určitě to nebyl můj poslední nákup!

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Napsat recenzi

DÁRKOVÝ BALÍČEK

DÁRKOVÝ BALÍČEK

Potěš kamarádku úžasným dárečkem v luxusním balení. Nebo udělej radost sama sobě. Za tvrdou dřinu ve fitku i doma si přeci zasloužíš odměnu!