🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

👉 Klikni sem 👈

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Granola

Granola je pečená směs, která chutná skvěle v mléce, jogurtu nebo jen tak samotná. Dopřát si ji můžeš jako rychlou, snadnou a výživnou snídani nebo svačinku. Mlsej zdravě! Granolu s čokoládou, ořechy nebo jablky si můžeš dopřát i při hubnutí.Slevy

  
Granola 
 • Pomazánky

  Už jsi vyzkoušela oříšková másla Ladylab? Zdravé tuky v máslíčkách si můžeš dopřát i při hubnutí. Vyzkoušíš kokosový krém, krém s příchutí slaného karamelu nebo třeba oříškový krém s čokoládou?

 • Kaše a ořechy

  Instantní kaše jsou skvělou variantou k snídani. Pomohou ti s hubnutím, nastartují tvé ráno a dodají ti potřebné živiny. A praktické pytlíčky oříšků oceníš na cesty jako fit svačinku. Buď vždy připravená.

 • Proteinové tyčinky
  Proteinové tyčinky Lady SNACK obsahují velké množství bílkovin, minimum cukru a kolagen pro tvé zdraví a krásu. Kvalitní tyčinky se hodí jako rychlá svačina, a to i do diety. Doplníš energii a protein po tréninku, a ještě zaženeš chutě na sladké. Nabízíme tyčinky s vysokým obsahem bílkovin s příchutí kokosu, slaného karamelu a další…
 • Proteinové svačinky

  Máme pro tebe tipy na svačinky s vysokým obsahem bílkovin, minimem cukru a za málo kalorií. Dietní snacky a proteinové tyčinky Lady Snack si tak můžeš dopřát bez výčitek i při hubnutí.

 • Sirupy

  Chceš sladit bez výčitek? Máme pro tebe tip na slazení do diety. Ladylab bezkalorické sirupy neobsahují žádný cukr. Hubnutí bude pro tebe snesitelnější. Použij ZERO sirup do jogurtu nebo třeba na lívance.

 • Granola

  Granola je pečená směs, která chutná skvěle v mléce, jogurtu nebo jen tak samotná. Dopřát si ji můžeš jako rychlou, snadnou a výživnou snídani nebo svačinku. Mlsej zdravě! Granolu s čokoládou, ořechy nebo jablky si můžeš dopřát i při hubnutí.

 • Marmelády

  Marmelády jako od maminky si vychutnáš na chlebíku, v jogurtu nebo jen tak samotné na lžičce. Mají skvělé složení, unikátní příchutě a rozkošné balení. Navíc vypadají skvěle i jako dárek.

 • Sušené maso

  Máme pro tebe tip na slané mlsání. Vyměň chipsy za sušené maso. Hodí se i jako zdravá svačinka na cesty, do práce nebo do školy. S takovou dobrotou bude dieta snesitelnější.

 • Sladkosti

  Máme pro tebe širokou nabídku FIT produktů, které můžeš bez výčitek zařadit i do diety. Oslaď si s námi život kvalitní čokoládou nebo lahodnými oříškovými krémy. Mňam!

 • SVAČINOVÉ BOXY

  Chceš zhubnout? Jez pravidelně a chystej si zdravé svačiny do stylového svačinového boxu. Kvalitní boxík se ti v tašce neotevře a udělá ti super službu. Navíc má tak roztomilý design, že potěší malé i velké strávníky.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty